banner162
Belediye Başkanı Yılmaz muhtarlarla buluştu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Havza'da mahalle muhtarlarıyla buluştu.

15 Mayıs 2015 Cuma 15:46
Belediye Başkanı Yılmaz muhtarlarla buluştu

Havza Belediye Başkanlığınca düzenlenen toplantıda konuşan Yılmaz, Havza'da yapılan ve yapılması düşünülen projelerle ilgili muhtarlara bilgi verdi.

Yerel seçimlerin ardından geçen bir yılı değerlendirmek istediğini belirten Yılmaz, "Önümüzdeki süreçte Havza'nın mahalle yollarını nasıl geliştirebiliriz? Buna yönelik çalışmalarımıza başlayacağız. Köylerdeki geçimi, ekonomiyi, kırsal kalkınmayı nasıl sağlarız, köylerimizin göç verme durumunu durdurabilir miyiz, köylerde bir ekonomi yaratabilir miyiz, bunları tartışıp yol haritamızı çıkartacağız" dedi.

Önlerinde 4 sene daha olduğunu anımsatan Yılmaz, "Geçtiğimiz bir sene içerisinde güzel işler yaptık, güzel bir başlangıç yaptık. Söylediklerimizi yerine getirme konusundaki samimiyetimizi ve gayretlerimizi sizlere ispat ettik" diye konuştu.

Yılmaz, toplantının ardından muhtarların dertlerini ve sıkıntılarını dinledi.

Özel bir dinlenme tesisinde gerçekleştirilen toplantıya, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır, Büyükşehir Belediyesi daire amirleri,  AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Karahan, Havza Belediye Meclisi üyeleri ve mahalle muhtarları katıldı.


Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder