banner162
Bayram tatili uzadı, otobüs biletleri tükendi

Bayram yoğunluğunun en fazla hissedildiği yerlerin başında gelen Samsun Otogarı’nda şimdiden telaş başladı. Özellikle uzak illere biletler tükendi. Yolcuları mağdur etmek istemeyen otobüs firmaları ek sefer uyguluyor.

22 Eylül 2015 Salı 11:31
Bayram tatili uzadı, otobüs biletleri tükendi
 SAMSUN HABER - Bayram yoğunluğunun en fazla hissedildiği yerlerin başında gelen Samsun Otogarı’nda şimdiden telaş başladı. Özellikle uzak illere biletler tükendi. Yolcuları mağdur etmek istemeyen otobüs firmaları ek sefer uyguluyor. 

Kurban Bayramı'na 2 gün kala Samsun’dan memleketlerine bayram kutlamaya gideceklerin büyük kısmı biletlerini aldı. Otobüs firmalarının verdiği bilgiye göre bu zamana kadar bilet almayanlar da ek seferleri tercih etmek zorunda kalacak. Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminalindeki firma yetkilileri, 1 hafta öncesinden bayrama kadar olan biletlerin tükendiğini söyledi. 5 günlük bir yoğunluktan sonra yolcu akışının normale döndüğünü belirten otobüs  firması yetkilisi “Bayram biletleri tükendi ancak ekstra sefer koyduk. Kurban Bayramı 9 güne çıkartılınca herkes memleketine gitmek için hücum etti biletler tükendi” diye konuştu.

Kaynak : samsunhaber.tc


Yorum Gönder