banner162
Başkan Göksel Birlik Mesajı Verdi

Ladikte düzenlenen iftar yemeğinde konuşma yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel “Birlik ve beraberliğimizin en temel göstergesi, iftar sofralarımızdaki gibi milletle iç içe olmamızdır” dedi.

16 Haziran 2016 Perşembe 16:24
Başkan Göksel Birlik Mesajı Verdi
 AK Parti Samsun İl Başkanlığı, Ladik’te düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Yemek sonrası konuşma yapan Muharrem Göksel, “Birlik ve beraberliğimizin en temel göstergesi, iftar sofralarımızdaki gibi milletle iç içe olmamızdır” dedi.

Başkan Göksel Birlik Mesajı Verdi

AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nın ilçelerde verdiği iftar yemeği programı Ladik’le devam etti. Önceki gün düzenlenen iftar yemeğine, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcıları, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan, AK Parti Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve Ladikliler katıldı.

Başkan Göksel Birlik Mesajı Verdi


BİRLİKTELİĞİMİZ ÖRNEKTİR
AK Parti’nin milletin içinden doğmuş bir dava olduğunu söyleyen AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, “Ramazan ayının feyzi ve bereketini bu kez de Ladik ilçemizde yaşadık. Bu özel ayın, milletimiz ve İslam Âlemi için önemi büyüktür. Birlik, beraberlik, kardeşlik ve milletle iç içe olmanın mutluluğunu, bu ayın içerisinde yaşarız. Bu iftar sofraları da birlik ve beraberliğimizin en somut örneğidir. Birlikteliğimiz ve beraberliğimizle dünyaya örnek oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz. Karadeniz Bölgesi’nin kış ve kayak turizmi bakımından en önemli merkezi olan Ladik’in alt yapısı Büyükşehir Belediyemiz tarafından tamamen yeniliyor. Turistik ilçemizin yol ve alt yapı sorunlarını çözmek için yoğun mesai harcayan Büyükşehir Belediyesi, çamurlu yolları asfalta, beton yola; susuz mahalleleri de suya kavuşturuyor. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın da ilçemize yönelik yatırım ve çalışmaları var. Bunlar da tamamlandığında ilçemiz, hem turizm, hem spor hem de yatırım ve hizmetler noktasında iyi bir seviyeye gelecektir” dedi.


Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder