banner162
Akif Çağatay Kılıç: ''bizim noterimiz millettir''

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Millet bizim yaptıklarımızı görüyor ve seçimde de bunu tasdik ediyor. Bizim noterimiz millettir" dedi.

08 Mayıs 2015 Cuma 12:30
Akif Çağatay Kılıç: ''bizim noterimiz millettir''

Bakan Kılıç, seçim çalışmaları dolayısyla Ladik ilçesinin İbi, Salur ve Ahmet Saray mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti iktidarı boyunca yapılan çalışmaları hatırlatan Kılıç, "Bugüne kadar çok çalışmalar yaptık. Önemli yatırımların altına imza attık. Bunları saymakla bitiremeyiz. Biz yapacaklarımızı söylüyoruz ve  söylediklerimizi yapıyoruz. Ama bazıları şunu unutuyor. Milletle beraber olanla başarı elde edilir. Ama siz biliyorsunuz 'onlar konuşur AK Parti yapar" ifadesini kullandı.

Gece gündüz demeden çalıştıklarını anlatan Kılıç, her engellemeye ve tahriklere karşı yollarına devam ettiklerini söyledi.

AK Parti iktidarında yapılanların millet tarafından görüldüğünü de vurgulayan Kılıç, "Millet bizim yaptıklarımızı görüyor ve seçimde de bunu tasdik ediyor. Bizim noterimiz millettir. Çünkü biz milletiz milletle beraber yürüyoruz" diye konuştu.


Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder