banner162
73 Yaşındaki Eşini Öldürdü

Tekkeköy'de eşini bıçakla öldürdüğü öne sürülen kişi tutuklandı.

16 Nisan 2015 Perşembe 12:05
73 Yaşındaki Eşini Öldürdü
 SAMSUN HABER - Samsun'un Tekkeköy ilçesinde eşini bıçakla öldürdüğü öne sürülen kişi tutuklandı.

73 yaşındaki eşi Çakır G'yi bıçakla öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan ve psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen 70 yaşındaki Aziz G'nin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Sağlık kontrolünden geçirildikten sonra, Adalet Sarayı'na getirilen ve ekip aracından polislerin yardımıyla indirilen Aziz G, tekerlekli sandalye ile bina içine götürüldü. 

Aziz G, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Ölen Çakır G'nin yüz ve boyun kısmı ile kollarında yaklaşık 50 bıçak kesi izine rastlandığı ve zanlının nöbetçi mahkemede verdiği ifadesinde, "Maktul benim eşim olur, üzerime atılı suçlamayı kabul etmiyorum. 12.00 sıralarından iki kişi evimize girdi. İkisinin de ellerinde bıçaklar vardı. Balkondan da birisi girdi, bizi devamlı takip ediyorlardı. Saldırdılar, ben kendimi korumaya çalıştım. Ben de ellerimden yaralandım. Ben ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde hiçbir şey olmadığı halde bir ay yattım" dediği öğrenildi.

Dün, 19 Mayıs Mahallesi'nde ekmek aldıktan sonra eve dönen Ali G. (37), annesi Çakır G'yi (73) mutfak kapısının önünde kanlar içinde ölü bulmuş, Ali G'nin polise haber vermesi üzerine olay yerine yönlendirilen ekipler, eli ve kıyafetleri kanlar içinde olan Aziz G'yi (70) eşini öldürdüğü şüphesi ile gözaltına almıştı.

Yorum Gönder