banner162
3 Gazino Çalışanı Bıçaklandı

Samsun'da belirlenemeyen bir nedenle çıkan kavgada bıçakla yaralanan 3 kişiden, 2'sinin durumunun ağır olduğu bildirildi.

09 Ekim 2015 Cuma 16:15
3 Gazino Çalışanı Bıçaklandı
SAMSUN HABER - Samsun'da belirlenemeyen bir nedenle çıkan kavgada bıçakla yaralanan 3 kişiden, 2'sinin durumunun ağır olduğu bildirildi.

Olay dün Samsun'un İlkadım İlçesi Kale Mahallesi Fuar Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre bir gazinoda çalışan 21 yaşındaki Cavit K., 36 yaşındaki Adnan T. ve 36 yaşındaki Yaşar A. ile isimleri tespit edilemeyen 4 kişi, arasında gazinonun önünde tartışma çıktı. Tartışmanın uzayıp kavgaya dönüşmesi sonrası Cavit K. göğsünden ve her iki kalçasından, Adnan T. sağ kasığından, Yaşar A. ise sağ göğüs altından bıçakla yaralandı.

Şüpheliler olay yerinden kaçtı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslar ile Gazi Devlet Hastanesi ile Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Cavit K. ile Yaşar A.'ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu kaydedildi. Polis olayı gerçekleştiren şüphelilerin yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlattı.

Kaynak : Haberler.com

Yorum Gönder