banner162
Şişko Nuri Lösemili Çocuklarla Bir Araya Geldi

Samsun OMÜ Çocuk Hastanesi'nde tedavi gören lösemili çocuklar için ‘Şişko Nuri’nin de katıldığı bir etkinlik düzenlendi.

02 Haziran 2016 Perşembe 16:42
Şişko Nuri Lösemili Çocuklarla Bir Araya Geldi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) tarafından düzenlenen organizasyonlar kapsamında bugün, Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi'nde tedavi gören lösemili çocuklar için bir etkinlik düzenlendi. Bir birinden renkli karelerin meydana geldiği etkinliğe Türk sinemasında rol aldığı filmlerde çocuk tiplemeleriyle bilinen "Şişko Nuri lakaplı Sıtkı Sezgin’de katıldı. Büyük bir katılım ile düzenlenen etkinliğe katılan veliler, çocuklar ve davetliler Şişko Nuri’yi karşılarında görünce şaşkınlarını gizleyemediler. Birçok sihirbazlık numaralarına çocukların da eşlik ettiği programda Şişko Nuri’de çocuklar gibi eğlendi. Elinde Türk bayrağı sahneye çıkan Şişko Nuri, çocuklara şifalar diledi.


"SEVE SEVE BURAYA GELDİM"

Programdan sonra bir konuşma yapan Sıtkı Sezgin, "Başhekimimiz Recep Bey'in davetlisi olarak buraya geldim. Lösemili çocuklar için bir program düzenlendi. Ben de seve seve geldim buraya. İllüzyon programı yaptık ama dünyada sihrin olmadığını, kainatta adı sihirbazda olsa yoktan var etmenin sadece Allah'a mahsus olduğunu da anlattık. Yapılan gösterilerle birlikte çocuklarla birlikte eğlendik" 


Kaynak: İHA

Yorum Gönder