banner162
Osmanlıdan Gelen Mucize: Kara Sarımsak

Osmanlı döneminde çeşitli padişahların da köselik için tercih ettiği kara sarımsak ile köseliğe son vermeye hazır olun.

09 Haziran 2016 Perşembe 00:21
Osmanlıdan Gelen Mucize: Kara Sarımsak

Köselik kimi zaman doğuştan gelen, kimi zamanda yanlış uygulamalar sonucu ve bazı rahatsızlıklar sonucu sonradan oluşabilen bir rahatsızlık olarak söylenebilir. Bu rahatsızlıkların giderilmesi sonucu köselik tedavi edilebilir bir durumdur. Çok eski yıllarda Osmanlı döneminde çeşitli padişahların dahi köselik için çeşitli ilaçlar hazırlattıkları belirtilmekte. Bu hazırlatılan ilaçların en etkilisi kara sarımsak olduğu bilinmekte. Çünkü bu kara sarımsak, sarımsağın özel odalarda, belirli bir sıcaklıkta fermente edilerek hazırlatılan özel özüdür. Yani fermente edilen sarımsağın kararması sonucunda bu ismi almıştır. Padişahlar için hazırlatılan bu öz daha sonra halk tarafından da kullanılmaya başlamış. Ancak zamanla bu özü hazırlamanın zor olması nedeniyle sadece sarımsak kullanılır olmuştur.

Şimdilerde değeri daha iyi anlaşılan ve yapılan araştırmalarda da herhangi bir yan etkisinin bulunmadığı kara sarımsağın muhteşem etkisi Vusla Kara Sarımsak Seti ile evlerinize kadar geliyor. Uzmanlar tarafından hazırlanan bu özel karışım tamamen doğal olması nedeniyle bilinen bir yan etkiye sahip değil. Bu nedenle satın alan kişiler güvenle kullanmaktalar. Bu ürünlerin kullanılması belirli bir oranda yapılan karışım gerektirmektedir. Bu oranın altındaki oranlarda herhangi bir verim alamayabilirsiniz ya da fazla orandaki bir karışım da cildinize ve saçlarınıza zarar verebilir.

Vusla Kara sarımsak setinin içerisinde tamamen doğal olan sarımsağın özel odalarda, tamamen hijyenik koşullarda 40 gün kadar süreyle belirli bir ısıda bekletilerek elde edilen sarımsak özü bulunmakta. Bu da fermente olduğu için kararması sonucu kara sarımsak adını almasına neden olmuştur. Sarımsaktan ziyade köselik için bu öz daha çok faydalıdır. Halk arasındaki inanışta sarımsağın faydalı olduğuna inanılsa da, sarımsağın bu özünün faydalı olduğu bir gerçektir. Ancak halk tarafından bu özün yapılması zor bulunduğu için direkt olarak sarımsak kullanılmış ve kısmen de olsa bir faydası olmuştur diyebiliriz.

Ürünü kullanmadan önce yapmanız gereken birkaç ufak detay vardır. Öncelikle saç veya sakal hangi bölgeye uygulayacaksanız o bölgenin temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Temizlenen bölge daha sonra vusla setinin içerisinden çıkan şampuan ile 2 kez tercihen ılık suyla yıkanmalı. Ilık su ve setin içerisinden çıkan özel şampuanla yıkanan bu bölge daha sonra yine setin içerisinden çıkan özel serum sürülerek masaj yapmak suretiyle bu serumun güzelce yedirilmesi sağlanmalıdır. Parmak uçlarıyla bu bölgeye masaj yapılması sonucu bu serum iyice deri altına kadar işleyecek ve etkisi göstermeye başlayacaktır. Bu uygulamadan sonra derinizde bir miktar kızarıklık olması normaldir. Ancak yine de aşırı bir reaksiyonla karşılaşırsanız durumu hemen doktorunuza bildiriniz. Çünkü tamamen doğal olmasına rağmen yine de fazlaca kullanılması vücuda zarar verebilir. Tavsiye edilen kullanım oranlarından asla şaşmamanız önerilir.

Ürünü orijinal kullanmak da oldukça önemlidir. Orijinal olmayan ürünleri kullanarak hem sağlığınızı hem de paranızı kaybedebilirsiniz. Bu istemeyeceğiniz bir durumdur. Orijinal alacağınız ürünü gönül rahatlığıyla belirtilen şekillerde kullanabilirsiniz. Ürünü Türkiye Resmi Satış Sitesi olan www.karasarimsak.gen.tr adresinden almanız önerilir. Çünkü ürün henüz aktarlara gelmiş durumda değil ve Türkiye Resmi Satış Sitesi aracılığıyla siparişler sizlere ulaştırılmaktadır. Alacağınız ürünün orijinal olup olmadığını da üzerinde bulunan hologram sayesinde anlayabilirsiniz. Hologram bulunmayan ürünler sahtedir, almayınız. Ürün size faturalı olarak gönderilmekte. Eğer resmi satış sitesi üzerinden satın alıyorsanız havale ve kredi kartı ödemelerinizde ürüne kargo ücreti ödemeyeceksiniz. Bir başka ödeme yöntemi ise kapıda ödeme seçeneği. Bu seçenekte kargo ücreti alınmakta.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder