banner162
Murat Boz aşk iddialarına ne cevap verdi?

Yakışıklı şarkıcı Murat Boz, Sıla konserinde Gözde Kansu ile samimi şekilde yakalandı.

04 Ekim 2015 Pazar 22:24
Murat Boz aşk iddialarına ne cevap verdi?

 Murat Boz, Sıla konserini Gözde Kansu’yla birlikte izlemişti.

Sıla, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda üst üste iki kez konser verdi.İkinci konseri izleyenler arasında Seda Bakan, Erkan Kolçak Köstendil, Cihan Ercan, Ziynet Sali, Burcu Kara, Deniz Akkaya, Mabel Matiz, Murat Boz ve Gözde Kansu gibi ünlü isimler de vardı.

Sıla’nın “Reverans”, “Hediye” gibi en sevilen şarkılarını seslendirdiği geceye damga vuran, Murat Boz ve Gözde Kansu arasındaki yakınlık oldu.

O BENİM KARDEŞİM

Konserin ikinci bölümünde Sıla’nın sahnesine konuk olan Murat Boz, yerine döndükten sonra şarkıları Gözde Kansu’yla sarmaş dolaş dinledi.Boz, konser sonrası düzenlenen özel partiye de Kansu’yla birlikte katıldı. 

Partiden saat 02.30’da aynı araçla ayrılan ikili, Şişli’de polis çevirmesine takıldı. O sırada objektiflere yakalanan ikili, aşk sorularını gülümseyerek geçiştirdi.Boz, bir süre sonra Kansu’yu bir tekel bayisinde indirdi. Kansu, aynı konservatuvarda okuduğu ünlü popçuyla ilişki yaşayıp yaşamadığı sorusuna “Murat benim çok eski arkadaşım. Aramızda aşk yok. O benim kardeşim” yanıtını verdi.

Murat Boz, Cansu Kansu


Şarkıcı Murat Boz, Cansu Kansu ile ilgili açıklama yaptı

Popçu Murat Boz önceki akşam Yeniköy’deki Arnavutköy Balıkçısı’nda görüntülendi. Mekânda arkadaşları ile vakit geçiren yakışıklı popçu, çıkışta Sıla konserinde görüntülendiği Cansu Kansu ile ilgili açıklama yaptı. Boz, “Cansu benim 15 yıllık arkadaşım. O gün yanımızda sevgilisi de vardı, siz görmediniz. Ona çok büyük ayıp oldu” dedi. Sevgililerini akrabası ya da arkadaşı gibi tanıtan ünlülere taş atan Boz, “Ben sizin bildiğiniz ünlülerden değilim, çıkar söylerim” diyerek net konuştu.

Anahtar Kelimeler Magazinmurat boz

Yorum Gönder