banner162
Güzel oyuncu Gökçe Bahadır, yeni rolü için ameliyata girdi

Gökçe Bahadır, yeni projesinde canlandırdığı hemşire karakterine titizlikle hazırlandığını söyledi. Bahadır, “Bir hafta hastanede gözlem yaptım. Dikiş atmayı öğrendim, ameliyata bile girdim” dedi.

16 Ekim 2015 Cuma 01:33
Güzel oyuncu Gökçe Bahadır, yeni rolü için ameliyata girdi
Ekranın en çalışkan oyuncuları arasında yer alan Gökçe Bahadır, yeni dizisinde canlandırdığı hemşire karakteriyle büyük beğeni topladı. Bahadır’ın role hazırlık sürecinde hemşirelik mesleğinin tüm detaylarını öğrenmeye çalıştığı ortaya çıktı.

Okan IŞIK- BUGÜN GAZETESİ

Bir hafta boyunca gece-gündüz hastanede gözlem yapan ünlü oyuncu, pansuman yapmayı ve dikiş atmayı öğrendi. Cerrahlardan bilgi alan ve ameliyata bile giren Bahadır, “Oyunculuğumu geliştirmek için çok çalışıyorum” dedi. 

GÜZELLİK ENERJİ MESELESİ

Güzelliğin tamamen bir enerji meselesi olduğunu belirten Gökçe Bahadır, “İnsanın iç güzelliği her zaman dışa yansır. Yani güzellik insanın aurası ile ilgili bir durum. Güzel görünmek için bir çaba sarf etmiyorum” diye konuştu.

DANS ETMEK TERAPİ GİBİ

Dans etmek ve şarkı söyleminin hem kendisine iyi geldiğin hem de oyunculuğu adına önemli olduğunu da söyleyen başarılı oyuncu, “Evde bazen kendi kendime dans ediyorum. Böylece kendime bir şeyler katmış oluyorum. Dans etmek benim için terapi gibi” dedi.

Kaynak : Bugun.com.tr

Yorum Gönder