Haber Detayı
15 Ekim 2018 - Pazartesi 13:55
 
ZORLU BİR TIRMANIŞA 7’DEN 70’E HERKES KATILDI
Samsun Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü izcileri, sporcuları ve gönüllüleri, Kocadağ zirvesine 3’üncü kez doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.
SAMSUN HABER Haberi
ZORLU BİR TIRMANIŞA 7’DEN 70’E HERKES KATILDI

14 Ekim 2018 Pazar günü düzenlenen yürüyüşe, çok sayıda izci, sporcu ve gönüllüler katıldı. Samsun şehir merkezine yaklaşık 30 km. mesafedeki 1.300 m. rakımlı Kocadağ zirvesine yaklaşık 2 saatlik zorlu tırmanış sonunda ulaşıldı. Zirvede futbol, havalı tüfek atıcılığı, dart, geleneksel okçuluk, çelik-çomak ve izci oyunları oynayan katılımcılar, ikramlar sonrasında çevredeki çöpleri de toplayarak doğaya karşı sorumluluklarını yerine getirdikleri de görüldü.

Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Ahmet Muştu; “Üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz Kocadağ Doğa Yürüyüşüyle Samsun’umuzun doğal güzelliklerinden birini görmenin ve kalabalık bir gurupla yaklaşık 1.300 m. rakımlı Kocadağ zirvesinde izci, sporcu ve gönüllülerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadık. Hava şartları da yürüyüş için müsaitti.

Katılımcılarımızla güzel bir yürüyüş yaparak zirveye çıktık. İkramlardan sonra oyunlarla güzel vakit geçirdik. Kulübümüzün faaliyetlerini gönüllülerimiz destek verdiği müddetçe inşallah artırarak devam ettireceğiz.

Bu faaliyetin emniyetli ve sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için kulübümüze destek sağlayan Samsun Büyükşehir Belediyesine, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne, Samsun İl Emniyet Müdürlüğü, Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğüne ve Atakum İlçe Jandarma Komutanlığına teşekkür ederim.” dedi.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: ZORLU, BİR, TIRMANIŞA, 7’DEN, 70’E, HERKES, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı