Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 11:52
 
ZİHNİ ŞAHİN'İN ÇOCUKLUK VE GENÇLİK YILLARINA AİT FOTOĞRAFLARIN YER ALDIĞI VİDEO İLGİ ÇEKTİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in çocukluk ve gençlik yıllarına ait fotoğrafların yer aldığı video izleyenlerin ilgisini çekti.
SAMSUN HABER Haberi
ZİHNİ ŞAHİN'İN ÇOCUKLUK VE GENÇLİK YILLARINA AİT FOTOĞRAFLARIN YER ALDIĞI VİDEO İLGİ ÇEKTİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in, çocukluk , gençlik ve öğretmenlik yıllarına ait fotoğraflarının yer aldığı video izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.

Samsun'da son günlerde halkın büyük desteği ve sevgisini gören Zihni Şahin'in çocukluk ve gençlik yılları da bir hayli ilgi çekici. 1954 yılında Samsun'un Bafra ilçesinde doğan Zihni Şahin, ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini de yine Samsun ve Bafra ilçesinde tamamladı.

1976 yılında Erzincan Endüstri Meslek Lisesinde Matematik öğretmenliği ve müdür yardımcılığı yapan Zihni Şahin, Bafra Lisesi ve Atatürk Ortaokulunda idarecilik ve öğretmenlikte yaptı. 22 yıl boyunca öğretmenlik yapan Zihni Şahin, Bafra ilçe Belediyesi Başkanlığı görevinde de bulundu.

Zihni Şahin, daha sonra Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden istifa ederek milletvekili adayı olan (şuan milletvekili) Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine belediye başkanı olarak geldi.

Samsun'da yaklaşık 7 aydır Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevini yürüten Zihni Şahin, bu sürede Samsun halkı ile de gönül bağı kurdu. Zihni Şahin'in çocukluk, gençlik ve öğretmenlik yıllarına ait fotoğraflarının yer aldığı video ise bu nedenle izleyenlerin de ilgisini çekti.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: ZİHNİ, ŞAHİN'İN, ÇOCUKLUK, VE, GENÇLİK, YILLARINA, AİT, FOTOĞRAFLARIN, YER, ALDIĞI, VİDEO, İLGİ, ÇEKTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı