Haber Detayı
20 Aralık 2018 - Perşembe 15:38
 
ZİHNİ ŞAHİN'E AKIN!...
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, toplumun hemen her kesiminden vatandaşın adeta ziyaretçi akınına uğramaya devam ediyor. Başkan Şahin, "Zengin, fakir, yaşlı, genç demeden halkımız için seferber olduk" dedi.
SAMSUN HABER Haberi
ZİHNİ ŞAHİN'E AKIN!...

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, toplumun hemen her kesiminden vatandaşla makamında buluşmaya devam ediyor. Başkan Şahin, dün ve bugün de, Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) yöneticilerinden Ülkü Ocağı gençlerine birçok kesimle bir araya geldi, dert dinledi, sorun çözdü.

EĞİTİMCİLER VE KAYMAKAM KURNAZ
Başkan Zihni Şahin ilk olarak, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necdet Bal ile İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim Akmeşe'yi ağırladı. Milli eğitimin sorunları üzerine fikir alışverişi yapılan ziyaretinden ardından Başkan Zihni Şahin, Vezirköprü'nün yeni kaymakamı Kudret Kurnaz'ı makamında ağırladı.

MAKAMDA ZİYARETÇİ YAĞMURU
Başkan Zihni Şahin'in bir diğer konukları ise ADD Başkanı Dr. Işık Özkefeli ve yönetim kurulu üyeleri oldu. Başkan Şahin daha sonra sırasıyla Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Sosyal Hizmetler Yönetmeni Özge İzmirli, Halkla İlişkiler Uzmanı Tuğba Apaydın ve Aile Temsilcisi Erol Korkmaz'ı, Samsun Otizm Çocuklar Derneği Başkanı Ayça Nedret Yüceer ve yönetimini, Bafra Sürmeli Mahallesi Derneği Yönetimi'ni, Samsun 1919 Görme Engelliler Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyelerini, Ülkü Ocakları mensubu gençleri ve şehit teğmen Ahmet Altunoğlu'nun babası Mehmet Altunoğlu'nu, Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Derya Oktay ve Dekan Yardımcıları ile eski Kültür ve Turizm Müdürü Yüksel Ünal'ı misafir etti.

'GÖNLÜM, KARADENİZ GİBİ COŞKULU'
Başkan Şahin, yaptığı açıklamada, Samsunlularla birlikte olmanın kendisi için büyük bir mutluluk olduğunu belirterek, "Samsun denince Karadeniz gibi çoştu bizim gönlümüz. Her kapıyı çalmak, her insanımızın elini sıkmak ve kucaklamak istedik. Bazen yetişemedik, bazen ulaşamdık. Belki eksik kaldık ama samimi niyetimiz hep bu yönde oldu. Zengin fakir, yaşlı genç, kadın erkek demeden, hiçbir ayırım yapmadan 17 ilçemiz ile gönül seferberliği içerisinde olduk.

Çünkü inandık ve dedik ki; biz Samsun olarak büyük bir aileyiz."
Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Haber Merkezi
Etiketler: ZİHNİ, ŞAHİN'E, AKIN!...,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ZİHNİ ŞAHİN'E AKIN!...
ZİHNİ ŞAHİN'E AKIN!...
ZİHNİ ŞAHİN'E AKIN!...
ZİHNİ ŞAHİN'E AKIN!...
ZİHNİ ŞAHİN'E AKIN!...
ZİHNİ ŞAHİN'E AKIN!...
Yorumlar
Haber Yazılımı