Haber Detayı
28 Nisan 2019 - Pazar 16:57
 
Yeni Partinin Samsun İl Başkanı Adem Güney mi
Yeni Parti kuracağı iddia edilen Ahmet Davutoğlu'nun Samsun'da il başkanı olarak Adem Güney ile görüştüğü iddia edildi. Bu İddiaya Adem GÜNEY'den açıklama geldi.
SAMSUN HABER Haberi
Yeni Partinin Samsun İl Başkanı Adem Güney mi

Güney yaptığı açıklamada: “Bugün sosyal medyada ve bazı internet haber sitelerinde 'Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı belirtilen partinin Samsun il başkanının belirlendiği ve bunun da benim olduğuma' dair paylaşım ve haberler çıkmıştır. Bunların hepsi yalandır, dedikodudur ve uydurmadır.

Eski Başbakanımız Ahmet Davutoğlu beni aramadı ve böyle bir talepte de bulunmadı. Bu hususta yazılan ve yapılan haberlerin hepsi gerçek dışıdır. Bu haberleri yapan arkadaşlar bir kere beni aramadılar, bana bir şey sormadılar. Benden teyit almadan yapılmış haberler dedikodudan ibarettir.

Benim duruşum ve çizgim bellidir. Milli Görüş çizgisinden gelmiş, her daim hakkın yanında olmaya çalışmış, bu uğurda bedel ödemiş birisiyim. Birilerinin yaptığı gibi siyasi çıkar ve beklenti içerisinde bulunmadım. Hiçbir zaman siyasetten nemalanmadım.

Samsun’a ve ülkeme hizmet yarışında benden daha iyi birisini bulduysam onu öne geçirdim. Yani diğergam oldum. Benden sadır olmayan beyan ve açıklamalara itibar etmeyin.”
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Yeni, Partinin, Samsun, İl, Başkanı, Adem, Güney, mi,
Yorumlar
Haber Yazılımı