Haber Detayı
02 Ocak 2019 - Çarşamba 17:59
 
Taner Tekin'den Veda Açıklaması
MHP Genel Merkezi tarafından görevden alınan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin twitter hesabı üzerinden veda açıklaması yayınladı.
SİYASET Haberi
Taner Tekin'den Veda Açıklaması

MHP'de Cumhur İttifakı ruhuna aykırı faaliyetlerinden dolayı görevden alın MHP İl Başkanı Taner TEKİN açıklamasında;

Değerli Samsunlu hemşehrilerim,

Yol yürümekten her zaman gurur duyduğum ülküdaşlarım...

Yaklaşık 3 yıldır Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin takdirleriyle yürütmekte olduğum Samsun İl Başkanlığı görevim bugün itibariyle Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin talimatlarıyla son bulmuştur. Herkesin bilmesini isterim ki ömrümü adadığım Türk Milliyetçiliği ve Türk İslam Ülküsü davama hizmet etme kararlılığım bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da devam etmektedir.

Şahsıma güvenerek İl Başkanlığı gibi kutsal ve şerefli bir görevi bizlere emanet eden Türk Dünyasının ve Milliyetçi Ülkücü Hareketin Bilge Lideri Genel Başkanım Sayın Devlet BAHÇELİ Bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunar; ömrüm vefa ettiği sürece son nefesime kadar almış olduğu her kararı sorgulamaksızın emrinde olduğumu dost düşman herkesin bilmesini isterim.

Görevimiz boyunca bizlere desteklerini esirgemeyen tüm Genel Başkan Yardımcılarıma MYK üyelerime, İl yöneticilerime, İlçe Başkanlarıma, ülküdaşlarıma ve her biri birbirinden değerli hemşehrilerime bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla..."
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Taner, Tekin'den, Veda, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı