Haber Detayı
01 Şubat 2019 - Cuma 13:57
 
Samsun için güç birliği yapmalıyız
Ankara’da ASİYAD Üyeleri ile bir araya gelen Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, ‘’Samsun için güç birliği yapmalıyız’’ dedi.
SİYASET Haberi
Samsun için güç birliği yapmalıyız

Bayındırlık ve İskan eski Bakanı, Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Ankara Samsunlu Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Dayanışma Derneği (ASİYAD) üyelerini dernek binasında ziyaret etti. Buluşmada Samsun'un geleceğine dair fikir alışverişinde bulunuldu.

ASİYAD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile sohbet eden Demir, Ankara’da hemşehrileri ile bir araya gelmekten büyük onur duyduğunu dile getirdi. 5 yıl içerisinde yapacakları projeleri anlatan Mustafa Demir, ‘Samsun’u marka şehir yapmak arzusu içindeyiz. Bunun için güç birliği yapmalıyız. Gücümüzü Samsun için birleştirmeliyiz. Sizlerin de katkısını bekliyoruz. ’ dedi.

‘’GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞTIK’’
Yönetim Kurulu Üyelerinin Bakanlığı döneminde yaptığı projeleri hatırlatılması üzerine Mustafa Demir, ‘’Elektronik haberleşme kanunu, Karayolu ile yük ve yolcu taşıma kanununu, Tapu ile ilgili TAKMİS Projesi, 2B sizin de az önce dediğiniz gibi bakanlık yaptığımız dönemde hayata geçirdiğimiz projelerin bir bölümü.

12 Yıl boyunca Samsun için gece gündüz demeden çalıştık. Samsun AK Parti Belediyeciliği ile iyi bir seviyeye geldi. Şimdi bunu taçlandırma zamanı’’
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Samsun, için, güç, birliği, yapmalıyız,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Samsun için güç birliği yapmalıyız
Samsun için güç birliği yapmalıyız
Yorumlar
Haber Yazılımı