Haber Detayı
23 Ocak 2019 - Çarşamba 10:06
 
Samsun Hava Durumu 23 Ocak Çarşamba
Meteorolojinin hava durumu tahminlerine göre bugün.
SAMSUN HABER Haberi
Samsun Hava Durumu 23 Ocak Çarşamba

Bölge genelinin parçalı zamanla çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç ve yüksek kesimlerinde yer yer sis ve pus hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklığının iç kesimlerde 1 ila 4, kıyı kesimlerde 4 ila 6 derece civarında artması bekleniyor.

RÜZGAR: Rüzgarın güney ve güneydoğudan hafif yer yer orta kuvvette, Ordu ve Samsun çevreleri, Sinop ve Kastamonu'nun kıyı kesimleri ile Tokat'ın doğusunda zaman zaman kuvvetli (30-60 km/saat ) esmesi bekleniyor.

SİS VE PUS HADİSESİ İLE BUZLANMA VE DON UYARISI: Bölgenin iç ve yüksek kesimlerde sabah ve gece saatlerinde yer yer buzlanma ve don olayı ile sis ve pus hadisesi beklendiğinden, meydana gelebilecek olumsuzluklara (Ulaşımda aksamalar vb.) karşı başta sürücüler olmak üzere, vatandaşların ve ilgililerin dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI: Rüzgarın güney ve güney dogulu yönlerden hafif yer yer orta kuvvette, Ordu ve Samsun çevreleri, Tokat'ın doğusu ile Sinop ve Kastamonu'nun kıyı kesimlerinde zaman zaman kuvvetli (30-60 km/saat) esmesi beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı (çatı uçması, soba ve baca gazı zehirlenmeleri, ağaç ve direk devrilmesi vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Samsun, Hava, Durumu, 23, Ocak, Çarşamba,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Warning: Unknown: open(/tmp/sess_20emsrtthorqni7e65gvkqt2j2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0