Haber Detayı
01 Aralık 2018 - Cumartesi 19:51
 
Şahin, Verilen Desteği Unutmadı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'i AK Parti tarafından aday gösterilmemesi üzerine Samsun kamuoyunda Zihni Şahin'e destek çığ gibi artması üzerine, Zihni Şahin kendisine ait beğeni sayfasından Samsun halkına teşekkür etti.
SAMSUN HABER Haberi
Şahin, Verilen Desteği Unutmadı

24 Haziran seçimlerinde boşalan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlık koltuğuna oturan ve kısa sürede tüm Samsun'un gönlünde taht kurmayı beceren Zihni Şahin'i AK Parti aday göstermedi. AK Parti'nin zihni Şahin'i aday göstermeyerek, eski bakan olan Mustafa Demir'i aday gösterdi. Bu gelişme üzerine Samsun'da AK Parti'ye yoğun bir tepki oluşmasına neden oldu ve partili partisiz tüm Samsun Zihni Şahin'e destek açıklamaları vermeye başladı.

Tüm Samsun'un Zihni Şahin'e verdiği destek karşısında Zihni Şahin verilen desteğe kayıtsız kalmadı ve kendisine ait beğeni sayfasından "Birlikte yürüyeceğiz" diyerek teşekkür mesajı yayınlandı. Saygıdeğer Hemşehrilerim denilerek paylaşılan mesajda, "Samsunumuzun herkesimden güzel insanları.

Vefalı kadirşinaz aziz milletim. Muhtarlarımız, basınımız, spor severlerimiz, stk'larımız, her ilçemizden, her partiden, her şehrimizden saygıdeğer halkımız, Samsunsporumuzun çilekeş taraftarları, gençler, çocuklar, kadınlar, büyüklerimiz, işçilerimiz, üniversitemiz, esnafımız, memurumuz, sanayicimiz, partimizin her kademesinde birlikte görev yaptığım değerli arkadaşlarım.

Kısacası milli mücadele şehrimiz bu büyük şehrin mert, yiğit, vefalı, sevda yüklü aziz insanları. Bana her yerde ve platformda gönülden göstermiş olduğunuz sevgi, saygı, destek ile beni onurlandırdınız. Unutulmaz destek ve Sevdamıza karşılık verdiniz. Acımı bitirdiniz. Sevgimi büyüttünüz.

Bunlar bir insana verilecek en büyük değerdir. Şereftir. Onurdur. Bana bunu verdiniz. Ben bunun karşılığı olacağım. Sevgiyle birlikte yürüyeceğiz. Sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. SAMSUN HEPİMİZİN SEVDASI" dedi.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Şahin,, Verilen, Desteği, Unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı