Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 03:38
 
Şahin'den şanlı taraftara çağrı! Artık vakti gelmedi mi?
Başkan Şahin, Yılport Samsunspor taraftarlarına seslenerek, verilen destekten daha fazlasının verilmesi gerektiğini ifade etti.
SAMSUNSPOR Haberi
Şahin'den şanlı taraftara çağrı! Artık vakti gelmedi mi?Şahin, yapmış açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Saygıdeğer Hemşehrilerim; Samsunspor tarihinin en kötü sezonuyla kapattığımız geçen yılın ardından, kabustan uyanmamıza ve tekrar hayaller kurmamıza imkan sağlayan başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Girdikleri bu kavgadan alınlarının akıyla çıkacaklarına hiç şüphem yok. 8 final maçımız kaldı ve bunların 5 tanesi evimizde oynayacağız.

Artık vakti gelmedi mi?

Şehr-i Samsun’u bayraklarla süsleyelim, kentimizi sevdamız olan Samsunspor’umuzun renkleriyle donatalım. Armamıza bağlılığımızı dosta düşmana gösterelim. Şehrimizin ne kadar güçlü olduğunu, Samsunsporumuzun arkasında güçlü bir şehir olduğunu ortaya koyalım. Samsunspor için mücadele eden yürekli koca bir şehir olduğunu tüm ülkeye gösterelim. 17 Mart 2019 Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız Bayrampaşa maçı, bu anlamda bizim için son derece önemli. 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Gününün bir gün önce gerçekleştireceğimiz bu önemli maç öncesinde, stadyum girişinde tüm taraftarlarımıza şanlı Türk Bayrağımızı ve Arma’nın Peşinde projesi bayraklarını dağıtacağız.

Tribünleri kırmızı beyaz ile donatacağız. Yine bu bayraklarla da maç sonrasında şehrimizi donatacağız. Tüm hemşerilerimizi, sevdamız olan Samsunsporumuza destek olmaya ve bu coşkuyu paylaşmaya davet ediyoruz.

Armaya adanmış hayatlar için, ömründen verenler için, “Arma’nın Peşinde’ bir şehir…"
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Şahin'den, şanlı, taraftara, çağrı!, Artık, vakti, gelmedi, mi?,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Şahin'den şanlı taraftara çağrı! Artık vakti gelmedi mi?
Yorumlar
Haber Yazılımı
Warning: Unknown: open(/tmp/sess_ro74fd6slb2rgiccukmsnnv6g6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0