Haber Detayı
31 Ekim 2018 - Çarşamba 18:15
 
Milli Eğitim Müdürleri Aylık İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Samsun İli İlçe Milli Eğitim Müdürleri aylık istişare ve değerlendirme toplantısıİl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen başkanlığında, 19 Mayıs İlçesinde yapıldı.
EĞİTİM Haberi
Milli Eğitim Müdürleri Aylık İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Toplantıya 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner,19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ve 17 İlçe Milli Eğitim Müdürü katıldı.

Toplantıda eğitim 2023 vizyonunu değerlendirildi. Eğitim sorunları ve çözüm önerileri konusunda değerlendirmelerde bulunuldu.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu konuşmasında,” 2023 vizyonu çerçevesinde her türlü çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Eğitim bunların başında geliyor. Eğitim sorunları ve çözüm önerileri konusunda bu istişareler çok önemli.Bilimsel temeller üzerinde ve günün koşullarına uygun, her türlü gelişmeye imkân tanıyan geniş ölçekli düzenlemeler hayata geçirilerek, eğitim sisteminin çağdaş normlara ulaştıracak çalışmalar kararlı bir şekilde devam etmektedir.

Okullarımızda çağdaş bir eğitimin yanı sıra sosyal kültürel ve sportif etkinliklerin artırılmasını sağlayacak, fiziki ortamların oluşturulması için biz yerel yöneticiler olarak elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. “Dedi. 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu katılımcılara günün anısına, ilçenin simgesi olan kuş cenneti temalı hediyelik eşya hediye etti.
Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Milli, Eğitim, Müdürleri, Aylık, İstişare, ve, Değerlendirme, Toplantısı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı