Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 13:18
 
MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Osman Said Zengin Açıklamalarda Bulundu
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun İl Başkanlığı Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Osman Said Zengin yerel seçimler yaklaşırken bazı açıklamalarda bulundu.
SİYASET Haberi
MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Osman Said Zengin Açıklamalarda Bulundu

ZENGİN açıklamasında; Milliyetçi Hareket Partisi, 30 Mart 2019’da gerçekleşecek yerel yönetim seçim çalışmalarına hızla devam etmektedir. Partimize gösterilen teveccühten dolayı memnunuz. Gerek Belediye Başkan Aday Adaylığı, gerekse Belediye Meclis Üyeliği için gelen yoğun talep bizleri mutlu ediyor.

Partimizce oluşturduğumuz içerisinde hukukçularımızın da bulunduğu komisyon, Aday Adaylarımızı adli sicil kaydının yanı sıra güvenlik soruşturması da yaparak belirleyecektir. Samsun’da seçmenin karşısına doğru isimler ile çıkmak için titizlikle çalışmaktayız.

Aday belirleme konusunda basın ve fısıltı yoluyla algı oluşturma çabalarını görmekteyiz. Bilinmesini isteriz ki belirleyici olan İl Başkanlığımızdır. Genel Merkezimizin de onayı ile adaylarımız açıklanacaktır. Dışarıda yapılan kulislerin, algıların bizi etkilemesi söz konusu değildir. Bizim için esas olan halkımızın istekleri ve liyakat’tır.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: MHP, Samsun, İl, Başkan, Yardımcısı, Osman, Said, Zengin, Açıklamalarda, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı