Haber Detayı
25 Aralık 2018 - Salı 12:27
 
MHP'DEN ADAY ADAYLIĞI ÇAĞRISI
MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Osman Said Zengin, belediye meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yapacaklara çağrıda bulundu.
SİYASET Haberi
MHP'DEN ADAY ADAYLIĞI ÇAĞRISI

Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Osman Said Zengin, "31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimlerde partimizden Belediye Meclis üyesi olmak isteyen değerli aday adaylarımızın 15 Ocak 2019 tarihine kadar İlçe Başkanlıklarımıza giderek şahsen başvuru yapabilirler.

Genel Merkezimizin alacağı karar doğrultusunda Yerel seçimlerde Samsun’da Cumhur İttifakı olması ve İttifakın ilçeleri kapsaması durumunda bile tüm ilçelerde kendi Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile seçimlere katılacağımız için Aday adaylığı başvurusunda bulunmayı düşünen herkesin belirtilen tarihe kadar başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Partimize yoğun bir teveccüh gösteren hemşehrilerimize teşekkür eder, 31 Mart 2019’da yapılacak olan Yerel Seçimlerin Ülkemize şehrimize ve tüm camiamıza hayırlara vesile olmasını dileriz" dedi.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: MHP'DEN, ADAY, ADAYLIĞI, ÇAĞRISI,
Yorumlar
Haber Yazılımı