Haber Detayı
26 Eylül 2018 - Çarşamba 18:45
 
KARADUMAN: BİZ HALKIMIZIN AYAĞINA GİDECEĞİZ
Yerel seçimler öncesi çalışmalarına ve ziyaretlerine durmaksızın devam eden Başkan Hakan Karaduman, partililere seslenerek; "Halkımızı ayağımıza çağırmayacağız. Bizler halkımızın ayağına gideceğiz dertlerini dinleyip çözüm üreteceğiz. Sadece seçim döneminde değil her zaman halkımızla birlikte olan partiyiz" dedi.
SİYASET Haberi
KARADUMAN: BİZ HALKIMIZIN  AYAĞINA GİDECEĞİZ

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Alaçam ve Yakakent ilçelerinde bir dizi programlara katıldı. Vefa ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Karaduman, AK Parti Alaçam İlçe Eylül ayı Danışma Meclisi Toplantısı'na da katıldı. Alaçam Anneler Parkı Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda partililere seslenen Başkan Karaduman, yerel seçimlerin önemine vurgu yaptı.

Sandık bazlı seçim çalışmalarına çok büyük önem verdiklerini dile getiren Başkan Karaduman, "İlçe başkanlarımızdan ve mahalle başkanlarımızdan en kısa sürede sandık bazlı çalışmaları tamamlamalarını istiyoruz. İnşaallah sandık bazlı çalışmalarımız olumlu sonuçlanacaktır. Samsun'da bu çalışmalara başladık.

Milletimizin evine gidiyoruz. Arkadaşlar halkımızı ayağımıza çağımayacağız. Biz halkımızın ayağına gidecegiz. Evlerine misafir olacağız, dertlerini dinleyip çözüm üreteceğiz. Biz sadece seçim dönemlerinde vatandaşlarımızı ziyaret eden parti değiliz. Yıl boyunca vatandaşlarımızla olan, çalışan partiyiz.

Genel Başkan Yardımcımız, milletvekillerimiz, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, kadın ve gençlik kollarımız sürekli çalışıyor. Samsun Teşkilâtı olarak her birimimizle durmaksızın çalışmaya devam edecegiz" dedi.

Programın sonunda özverili çalışmalarından dolayı partililere plaket verdi. AK Parti Alaçam eylül ayı danışma toplantısına İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, kadın ve gençlik kolları başkanları, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: KARADUMAN:, BİZ, HALKIMIZIN, , AYAĞINA, GİDECEĞİZ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı