Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 18:27
 
KARADUMAN AÇIKLADI: BAZI İLÇELERDE KAYBETME RİSKİMİZ VAR
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 31 Mart yerel seçimlerinde Samsun'da bazı ilçelerde kaybetme risklerinin olduğunu açıkladı.
SİYASET Haberi
KARADUMAN AÇIKLADI: BAZI İLÇELERDE KAYBETME RİSKİMİZ VAR

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, yerel seçimde kaybetme riski olan ilçelerin olduğunu açıklayarak, "Bunu kabul etmek gerekiyor" dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Hedef Halk Gazetesinde yer alan açıklamasında, 31 Mart yerel seçimleri nedeni ile anket çalışmaları yapıldığını bu anketlerde Samsun'da bazı ilçelerde kaybetme risklerinin ortaya çıktığını söyledi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Hedef Halk Gazetesine yaptığı açıklamada, riskli seçim bölgelerinin olduğuna işaret ederek, şunları dile getirdi.

"İlçe adaylarımızla ilgili çalışmalar devam ediyor. Şu anda kesin bir şey yok. AK Parti Genel Merkezi ve bizim ilçelere yönelik yaptığımız anket çalışmaları var. Bu anketlerde riskli olan ilçelerimiz var.

Bunu kabul etmek gerekiyor. Ama seçime daha uzun bir süreç var. Çalışmalarımızı ona göre planlayacağız. Kiminle seçimi alacaksak, o adaylarla seçime gireceğiz."
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: KARADUMAN, AÇIKLADI:, BAZI, İLÇELERDE, KAYBETME, RİSKİMİZ, VAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı