Haber Detayı
12 Kasım 2018 - Pazartesi 19:27
 
HAMDİ YILDIZ EĞİTİM BİR SEN SAMSUN ŞUBE BAŞKANLIĞINA ADAY
17 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek olan Eğitim Bir Sen 6. Olağan Genel Kurulunda Hamdi YILDIZ Şube Başkanlığına aday oldu.
SAMSUN HABER Haberi
HAMDİ YILDIZ EĞİTİM BİR SEN SAMSUN ŞUBE BAŞKANLIĞINA ADAY

Hamdi Yıldız Basın Mensuplarına verdiği demeçte, “Samsun Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şubesi’nin 17 Kasım Cumartesi günü yapılacak olan 6. Olağan Genel Kurulunda yönetimine talip olduğunu ve hizmet için bu görevi istediğini söyledi.

2011-2018 yılları arasında Eğitim Bir Sen Bafra Şube Yönetimi’nde görev yaptığını söyleyen Yıldız, ”Genç, dinamik, vizyonu geniş ve tecrübeli bir ekiple yola çıkacaklarını söyledi.

Amacımız zirveden yeni ufuklara taze kan ve yeni heyecan katmaktır diyen Yıldız, “Aşılmaz engelleri aşmak için 8 bin üyemizin güçlü sesi olmak ve Yakakent'ten Termeye, Bafra'dan Çarşamba'ya, Alaçam'dan Ayvacık'a, Ondokuzmayıs'tan Ladik’e, Canik'ten Kavak'a, Vezirköprü'den İlkadım'a, Asarcık'tan, Salıpazarı'na Tekkeköy'e Samsun'un her köşesine tüm gönüllere dokunmak ve üyelerimizin çalışanlarımızın sevincine kaderine ortak olmaktır" dedi.

Aday Hamdi Yıldız ayrıca, “Her zaman her yerde aynı istek ve heyecanla çalışarak, geçmişe bağlı, geçmişe ve yeniliğe açık bir yönetim olacaklarını ifade ederek, sendikacılığı şeffaf katılımcı bir yönetim anlayışı ile gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda sizlerin dua ve desteklerinize talibiz" dedi.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: HAMDİ, YILDIZ, EĞİTİM, BİR, SEN, SAMSUN, ŞUBE, BAŞKANLIĞINA, ADAY,
Yorumlar
Haber Yazılımı