Haber Detayı
13 Kasım 2018 - Salı 15:57
 
Göktepe; Siyaset Gençleşecek, Canik Güçlenecek
AK Parti 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı ve önceki dönem AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe Canik Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı açıklaması.
SİYASET Haberi
Göktepe; Siyaset Gençleşecek, Canik Güçlenecek

AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe'nin, Canik Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için AK Parti Canik İlçe Başkanlığı'nda yaptığı konuşması şöyle:

"Kıymetli Başkanlarım, Dava Arkadaşlarım, Saygıdeğer Hemşehrilerim, Basınımızın Değerli Mensupları; Hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Hoşgeldiniz

"27. Dönem Samsun Milletvekili Adaylığı şahsıma nasip oldu. "
Kuruluşundan bu güne kadar, AK Parti davasının içerisinde yer aldım. Partimizin her kademesinde durmadan, yorulmadan gece gündüz demeden davamızın daha yüksek noktalara gelebilmesi için mücadelemi sürdürdüm. 10 yıl boyunca İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüttüm. Bu ben ve birlikte yol yürüdüğüm dava arkadaşlarıma eşi bulunmaz bir tecrübe oldu. Görevimizin sona ermesi ile birlikte, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın da olurlarıyla partimizden, 27. Dönem Samsun Milletvekili Adaylığı şahsıma nasip oldu. Bu tecrübelerimiz sayesinde de ikili ilişkilerimizi güçlendirdik. Yalnızca siyasileri değil, evlerinde bizleri misafir eden hemşehrilerimizle de ilişkilerimizi sıkı tutmaya gayret gösterdik.

'SİYASET GENÇLEŞECEK, CANİK GÜÇLENECEK'
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yürütülen bu davada, yıllarca hizmet verdim ve vermeye de devam ediyorum. Bu noktada, kuruluşundan bugüne kadar birçok kademesinde görev almaktan şeref ve onur duyduğum AK Parti'mizden, yaklaşan 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi öncesinde, doğduğum, büyüdüğüm ilçem Canik’ten, 'SİYASET GENÇLEŞECEK, CANİK GÜÇLENECEK' diyerek, AK Parti'mizden Canik Belediye Başkan Aday Adayı olduğumu sizlerle paylaşmak isterim.

"Samsun yaşanabilir bir şehir "
AK Belediyecilik anlayışı çerçevesinde, tüm belediyelerimiz, belediye başkanlarımız; 'Halka hizmet hakk'a hizmettir' düsturuyla hizmetlerini yerine getirmektedir. Bugün Türkiye yaşanabilir bir ülke, Samsun yaşanabilir bir şehir ve Canik yaşanabilir bir ilçe ise bunun birinci kaynağı AK Parti'dir. Eğer bize de Canik Belediye Başkanlığı görevi nasip olursa, emin olunmalıdır ki bu görevi layıkıyla yerine getirmek adına gece gündüz çalışacağız.

15 yıldır durmadan, yılmadan, yorulmadan şehrimize ve Canik’imize hizmet eden, birçok eşsiz eseri ilçemize kazandıran kıymetli büyüğüm, değerli abim Canik Belediye Başkanımız Osman Genç başkanıma şükranlarımı ifade etmek isterim. Gelinen bu noktada başkanımızın 'Tekrar Canik Belediye Başkanlığını düşünmüyorum' ifadesi üzerine aday adayı olmam konusunda istişareler yaptım. Bu istişareler başvurum noktasındaki en önemli sebeplerden biri olduğunu da belirtmek isterim. İnşallah milletimizin teveccühü ve büyüklerimizin takdiri ile aday olmam halinde, Osman başkanımızın bıraktığı yerden hizmetlerin devamı en büyük mücadelemiz olacaktır.

Sözlerime son vermeden önce, İl Gençlik Kolları Başkanlığı yaptığım dönemde beraber çalışma fırsatı bulduğum kıymetli bakanlarımıza, milletvekillerimize, il başkanlarımıza, ilçe başkanlarımıza ve kadın ve gençlik kolları teşkilatlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.

Seçimlerin ilçemiz, ilimiz, ülkemiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını temenneni ederim.

Dua ve desteklerinizi bekliyorum.
Sevgi ve saygılarımla
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Göktepe;, Siyaset, Gençleşecek,, Canik, Güçlenecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Warning: Unknown: open(/tmp/sess_bua4d0suqn9c8m30pv9mo4b3e4, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0