Haber Detayı
03 Mart 2019 - Pazar 15:01
 
Erdoğan 4. kez Samsun'a geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son 1 yıl içinde Samsun'a 4. kez geliyor.
SAMSUN HABER Haberi
Erdoğan 4. kez Samsun'a geliyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda saat 16:00'da düzenleyeceği mitingle Samsunlularla bir araya gelecek.

Vatandaşların miting alanına rahat ulaşabilmeleri içinse saat 12:00-19:00 saatleri arasında tramvaylar ücretsiz olacak.

Son 3 günde Karadeniz Bölgesi'nde mitingler gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun mitingi öncesinde saat 13:30'da Ordu'da bir miting düzenleyecek. Ordu ziyareti sonrasında helikopter ile Samsun'a gelecek olan Cumhurbaşkanı, Batı Park'ta bulunan heliporta inerek parti otobüsü ile vatandaşları selamlayarak Atatürk Bulvarı ve 100. Yıl Bulvarı üzerinden geçerek Cumhuriyet Meydanı'na gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun Valiliği ile Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni de ziyaret etmesi ve ardından yine hava yolu ile Ankara'ya geçmesi bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün gerçekleşecek ziyaretiyle birlikte son bir yılda Samsunlularla dördüncü defa bir araya gelmiş olacak. Erdoğan daha önce, 24 Haziran genel seçimlerde, AK Parti Samsun 6. Olağan Kongresi'nde ve AK Parti Samsun'un belediye başkan adaylarının tanıtımında Samsun'da bulunarak önemli mesajlar vermişti.

Haber Gazetesi
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Erdoğan, 4., kez, Samsun'a, geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı