Haber Detayı
12 Kasım 2018 - Pazartesi 14:00
 
BAZI BÖLGELERDEN PARKOMAT KALDIRILDI
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada, “Parkomat uygulaması halkımıza zarar vermemeli” dedi.
SAMSUN HABER Haberi
BAZI BÖLGELERDEN PARKOMAT KALDIRILDI

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada, “Parkomat uygulaması halkımıza zarar vermemeli” dedi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kasım ayı UKOME toplantısında aldıkları kararla İstiklal Caddesini dik kesen Divitçioğlu Caddesi, Aziziye Caddesi, Şevketiye Caddesi ve Kışla Sokak ile Abdülhakhamit Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ve Fuar Caddesindeki Parkomat uygulamasını iptal ettiklerini açıkladı.

PARKOMAT HALKIMIZA ZARAR VERMEMELİ

Parkomat uygulaması hakkında önemli açıklamalar yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Başkan Zihni Şahin ,“Parkomat uygulamasını incelediğimizi söylemiş ve gerekirse Referandum dahi yapacağımızı ifade etmiştim. Yaptığımız incelemeleri UKOME toplantısında değerlendirdik.

İlk etapta İstiklal Caddesini dik kesen Divitçioğlu Caddesi, Aziziye Caddesi, Şevketiye Caddesi ve Kışla Sokak ile Abdülhakhamit Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ve Fuar Caddesindeki Parkomat uygulamasını iptal ettik. Parkomat uygulamasının amacı yüksek kar olmamalı ve halkımıza zarar vermemelidir. İncelememiz ve bu konuda kararlarımız devam edecektir“ diye konuştu.

Köksal ÖNER
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: BAZI, BÖLGELERDEN, PARKOMAT, KALDIRILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı