Haber Detayı
25 Eylül 2018 - Salı 02:11
 
Başkan Taşçı üniversitelilerle buluştu
SAMSUN'un Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Öğrenci Konseyi üyeleriyle bir araya geldi.
SİYASET Haberi
Başkan Taşçı üniversitelilerle buluştu

Buluşmaya Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, OMÜ Öğrenci İşleri Daire Başkan Yardımcısı Aydın Karatay, OMÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Muhsin Oğul ve Konsey üyesi öğrenciler katıldı. Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nin Atakum ilçesi sınırlarında olduğuna dikkat çeken Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden birisi olan Ondokuz Mayıs Üniversitesi, şehrimizin önemli markalarından birisidir.

Böyle köklü bir üniversitenin ilçemiz sınırlarında olması bizim için de önemli bir sorumluluk. Bu anlamda üniversite-belediye işbirliğini her alanda önemsiyorum. Öğrencilerin tamamına yakınının ilçemizde okuması, ilçemizde ikamet etmesi de bizi diğer belediye veya kurumlara göre daha yakın bir ilişki içerisinde tutuyor. OMÜ’lü öğrencilerle güçlü bir bağımız var. Biz her birini kendi çocuklarımız gibi görüyoruz. Öğrenci kardeşlerimi bize ailelerinin emaneti olarak görüyorum.

Bu anlamda OMÜ’yü kazanarak kayıt yaptıran kardeşlerimi tebrik ediyorum. Üniversiteyi en güzel şekilde bitirip ülkemize faydalı bireyler olarak mezun olmalarını diliyorum" dedi. OMÜ Öğrenci İşleri Daire Başkan Yardımcısı Aydın Karatay da kayıt işlemleri esnasında yeni OMÜ’lülere yardım eden OMÜ Öğrenci Konseyi üyelerine ve desteklerinden dolayı Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür etti.
Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Başkan, Taşçı, üniversitelilerle, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı