Haber Detayı
30 Kasım 2018 - Cuma 14:04
 
Bafra Yeşilleniyor.
Bafra Belediyesi, İlçenin estetik görünümünü artıracak çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
SAMSUN HABER Haberi
Bafra Yeşilleniyor.

Topiary (Ağaç Budama) Sanatı ile hazırlanan Limoni Servileri Tekel caddesini bambaşka bir görünüme kavuşturdu.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Ağaç budama Sanatı ile hazırlanan Limoni Servileri, Destek Hizmetleri Müdürlüğünce yapılan saksılarla birlikte ilçenin en işlek caddelerinden biri olan Tekel Caddesine yerleştirerek caddenin yeşile olan hasretini sona erdirdi.

Daha önce 15 Temmuz Demokrasi Meydanında çiçeklendirme ve ışıklandırma, çiçekli bank ilave ve şehir içinde orta refüjçalışmalarını gerçekleştiren Bafra Belediyesi, Tekel caddesindeki limoni Selvi uygulaması ilçe halkı tarafından takdirle karşılandı.

İlçenin estetik görünümüne, alt yapı çalışmaları kadar önemsediklerini belirten Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ”Bu bakış açısı ile Bafra’mızın güzelleştirme çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından Ağaç budama Sanatı ile hazırlanan Limoni Serviler,Destek Hizmetleri Müdürlüğünce yapılan saksılara yerleştirerek tekel caddemizi daha güzel hale getirdik. Emeği geçen personelimize teşekkür ediyorum.

Hemşehrilerimizin memnuniyeti, bizim üretkenliğimizi artırıyor. Halkımızın da desteği ile Bafra’mızı yeşile doyuracağız ”Dedi.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Bafra, Yeşilleniyor.,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Bafra Yeşilleniyor.
Bafra Yeşilleniyor.
Bafra Yeşilleniyor.
Bafra Yeşilleniyor.
Bafra Yeşilleniyor.
Bafra Yeşilleniyor.
Bafra Yeşilleniyor.
Yorumlar
Haber Yazılımı