Haber Detayı
24 Ocak 2019 - Perşembe 12:57
 
Bafra'da Yeniden Refah Rüzgarı
23 Kasım 2018'de Fatih Erbakan önderliğinde kurulan Yeniden Refah Partisi çok kısa bir sürede 81 il ve tüm ilçelerinde teşkilatlanma sürecini tamamladı.
SİYASET Haberi
Bafra'da Yeniden Refah Rüzgarı

Parti günden güne üye sayısını arttırken farklı partilerden istifa edip Yeniden Refah Partisine katılan üye sayısı ise bir hayli yüksek. Samsun'da da teşkilatlanan parti Bafra'da start verdi.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç'ı ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Hamit Kılıç'ı adaylığından ötürü tebrik etti.

Öte yandan Kurucu İlçe Başkanı Bilal Arslan: "Daha üye çalışması yapmadan ilçemizde 150'ye yakın bir üye sayısına ulaştık.

Yeniden Refah Partisi Bafra'da halkımız tarafından heyecanla bekleniyor İnşallah bizler Yeniden Refah Partisi Bafra İlçe Başkanlığı olarak Erbakan hocamızdan bize emanet kalan bu Milli Görüş davasını, sancağını zirveye taşıyacağız" açıklamalarında bulundu. Gençliğede çok önem verdiğini belirten Arslan "Gençlik Kolları için de hali hazırda bir yönetimimiz oluştu. İnşallah genç mücahitler en kısa sürede çalışmalara başlayacak" dedi.

İlçe Gençlik Kollarından Ömer Faruk AK ise " Erbakan hocamız 16 Ocak 1998'de Refah Partisi kapatılırken Refah Partisi davasının, camiasının çok daha büyüyüp gelişeceği kesinlikle açıktır sözleri 23 Kasım 2018'de hayata geçti ve Yeniden Refah Partisimiz Milli Görüş Lideri Dr.Fatih Erbakan tarafından kuruldu. Partimiz Fatih Erbakan'ın yanında Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Sacit Günbey, Cengiz Zor, Doğan Bekin gibi şahsiyetleri kadrosunda bulundurarak ne kadar güçlü bir oluşum olduğunu halkımıza gösterdi. Biz genç mücahitler olarak İnşallah Milli Görüş davasına hizmetten kaçmayacağız.

Davamıza koşacağız, koşamazsak yürüyeceğiz, yürüyemezsek sürüneceğiz ama ne pahasına olursa olsun hakkı hakim kılıp batılı zail edeceğiz İnşallah" açıklamalarında bulundu.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Bafra'da, Yeniden, Refah, Rüzgarı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Bafra'da Yeniden Refah Rüzgarı
Bafra'da Yeniden Refah Rüzgarı
Bafra'da Yeniden Refah Rüzgarı
Yorumlar
Haber Yazılımı