Haber Detayı
30 Kasım 2018 - Cuma 16:14
 
Ak Parti Kasım Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısını Gerçekleştirdi
Ak Parti İlçe Binasında, ilçe Başkanı Fatih Seven Başkanlığında gerçekleştirilen ilçe danışma meclisi toplantısına 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Refik Çıkrık, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları ve Teşkilat Üyeleri katıldı.
SİYASET Haberi
Ak Parti Kasım Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısını Gerçekleştirdi

19 Mayıs Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Seven konuşmasında; ” 14 Aralık tarihinde ilçe belediyelerimizdeki adaylarımız açıklanacak ve bizler o gün adayımızla birlikte ilçemizi masaya yatırıp çalışmaya başlayacağız.2023 hedeflerine giden, yol 2019 seçimlerinden geçiyor. İlçemizde Ak Parti bayrağı dalgalanmaya devam edecek”. dedi.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu konuşmasında; ”10 yıldır güven ve istikrar ile birlikte belediye başkanlığı görevini sürdürüyorum. 10 yıldır her gün halk günü olan bir belediyemiz var. Gönül belediyeciliği anlayışımız görev geldiğimiz ilk günden beri devam ediyor. Bu anlayışla da yolumuza devam edeceğiz.’’dedi.

İlçede devam eden ve proje aşamasında olan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Topaloğlu; ‘’ Türkiye’de ilk olan bir uygulama ile birlikte ilçemize sponsor firma aracılığı ile doğalgaz kazandırdık. İlçemizin 50’si doğalgaza kavuştu. Kalan 50’lik kısım ise 2021 yılına kadar doğalgaza kavuşmuş olacak. Doğalgaz çalışmalarından dolayı yollarımızda bozukluklar var ve biz bunların tamamını biliyoruz. Bu yıl altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerimizde 2019 yılında üstyapı çalışmalarını gerçekleştireceğiz.

Engiz Deresi üzerine Devlet Su İşleri tarafından yapılacak olan 3 adet köprünün yer tespitini bu yıl içerisinde gerçekleştirdik, ihale edildi. Proje çalışmaları devam ediyor. Çeyrek asırlık bir sorun olan Barajımız tamamlandı, su tutmaya devam ediyor. İçme suyu arıtma tesisi çalışmaları 2019 yılında devam edecek. Pazar Mahallemizde örnek sokak uygulamaları kapsamında baskı beton yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor. Belirli aralıklarla tüm sokaklarımızda baskı beton çalışması yapacağız. ‘’dedi.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Ak, Parti, Kasım, Ayı, İlçe, Danışma, Meclisi, Toplantısını, Gerçekleştirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı