Haber Detayı
21 Aralık 2018 - Cuma 15:10
 
19 Mayıs ilçesi Türkiye’de İlçeler Arasında 89.Sırada
19 Mayıs BelediyeBaşkanı Osman Topaloğlu, Ak Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Ak Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven,Ak Parti 19 Mayıs İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Karakartal, il yönetim kurulu, 19 Mayıs ilçesinde, Mahalle Muhtarlarıyla istişare toplantısında biraya geldi.
SAMSUN HABER Haberi
19 Mayıs ilçesi Türkiye’de İlçeler Arasında 89.Sırada

Toplantı da konuşan, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ”Son 10 yılda yaklaşık 600 milyon liralık bir yatırım almış olan ilçemiz 19 Mayıs’ta sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. 19 Mayıs ilçemiz almış olduğu bu yatırımlarla Türkiye’de ki ilçeler arasında 89. sırada yerini aldı. Hep birlikte yapacağımız hizmetlerle ilçemizi daha da yukarıya taşıyacağız .” Dedi.

Başkan Topaloğlu, ”İlçemizde devam eden yatırımlarımız var. Ama 1 Nisan itibariyle Büyükşehir Belediyemiz tarafından ivedilikle yapılması gereken yatırımlarda var. Bunların planını programını yaptık. İnşallah Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli bir şekilde 1 Nisan itibariyle özelikle ilçemiz İnönü Caddesi ve Fatih Caddesi için çalışmalarımız başlayacak. İlçemizde doğalgaz altyapi çalışmaları devam ettiği için yollarımızda eksiklikler var, biz bunların hepsini biliyoruz. Programlarımız dâhilinde tüm çalışmalarımız devam ediyor ve bu eksikliklerimizi de tamamlayacağız. ”Dedi.

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, "Bizim işimiz, görevimiz milletimize hizmet etmek. Tevazuyu ilke edindik, milletimize samimi olduk. Gayretle hizmetlerimize devam edeceğiz. AK Parti olarak milletimizden hiç kopmadık. İlk günkü aşkla, heyecanla inançla çalışıyoruz. Bizim anlayışımız gönül belediyeciliği. Milletimizle yürüyeceğimiz daha çok yolumuz var.” Dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir konuşmasında,” 19 Mayıs ilçemiz bizim için önemli ve farklı bir konumda. Kuş Cenneti, Nebiyan bölgesi ve sahil şeridi 19 Mayıs ilçemizin turizm değerini arttırıyor. Turizm potansiyeli yüksek olan bu ilçemizde turizm alanında yapacağımız çalışmalarımız olacak. .Mahallelerimizdeki altyapı çalışmalarını2 yıl içerisinde tamamlayacağız. Sahada olan bir belediye başkanı olacağım. Hep birlikte sahada olacağız. Muhtarlarımızla, belediye başkanımızla sahada olacağız. Hizmetlerimizle gönüllere gireceğiz”. Dedi.

İstişare toplantısının ardından heyet, ilçede bulunan sivil toplum kuruluşlarını ve esnafi ziyaret etti.
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: 19, Mayıs, ilçesi, Türkiye’de, İlçeler, Arasında, 89.Sırada,
Yorumlar
Haber Yazılımı