banner162
Vali Şahin'den Bayram Mesajı

Samsun Valisi İbrahim Şahin Bayram Mesajı Yayımladı

16 Temmuz 2015 Perşembe 18:26
Vali Şahin'den Bayram Mesajı

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Şahin, mesajında, kimsesizlerin sahiplenildiği, öksüz ve yetimlerin sevindirildiği toplumsal dayanışmanın yoğunlaştığı rahmet, bereket ve mağfiret ayı ramazanın bir kez daha geride bırakıldığını belirtti.

Ramazan Bayramı'na birlik beraberlik içinde kavuşmanın heyecanını yaşadıklarını vurgulayan Şahin, mesajında şunlara yer verdi:

"Hayatımızda müstesna bir yeri olan bayramları fırsat bilip, küskünlüklere ve kırgınlıklara son verelim.  Kin, nefret ve şiddet hislerimizi hayatımızdan çıkaralım. Birlikten dirlik doğacağı bilinciyle birbirimize hoşgörü içerisinde yaklaşalım. Aziz milletimizin tarihindeki şanlı zaferlerin, kurduğu medeniyetlerin, farklı birçok kültüre ev sahipliği yapabilmesinin temelinde, milletçe birlik ve beraberlik içinde olma bilinci vardır. Zira ülkemizin gelişmesi ve geleceğe daha emin adımlarla yürüyebilmesi kardeşlik duygularının güçlenmesine ve birbirimize sıkı sıkıya kenetlenmemize bağlıdır. Bunu başarabildiğimiz ölçüde yarınlarımız daha aydınlık, ülkemiz daha gelişmiş olacaktır. Bu duygularla tüm Samsunlu hemşehrilerimizin Ramazan bayramını kutluyor, mutlu bir bayram geçirmemizi diliyorum."


Kaynak: Anadolu Ajansı
Anahtar Kelimeler samsun haberleriSamsun

Yorum Gönder