banner162
Teknoloji Bakanı Gümüşhane'de

Işık, Gençlik Park Projesi inşaatında incelemede bulundu, Gümüşhanespor Kulübünü ziyaret etti

08 Ağustos 2015 Cumartesi 20:12
Teknoloji Bakanı Gümüşhane'de
 SAMSUN AJANS - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Gümüşhanespor Kulübünü ziyaret etti.Işık, Gümüşhane Belediyesi tarafından eski Atatürk Stadı alanında Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Merkezi ve Spor Kompleksine ek olarak hazırlanan Gençlik Park Projesi inşaatında incelemede bulundu.

Belediye Başkanı Ercan Çimen'den projeye ilişkin bilgi alan Işık, daha sonra aynı caddedeki esnafı ziyaret etti.Esnafla bir süre sohbet eden Işık, karşılaştığı çocuklara da oyuncak hediye etti.Bakan Işık, daha sonra beraberindekilerle Spor Toto 2. Lig ekiplerinden  Gümüşhanespor'un Tekke köydeki kulüp binasına ziyarette bulundu.


Kulüp Başkanı Kaya Büyükbayraktar ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Bakan Işık, kulübün faaliyetleri hakkında bilgi aldı.Kulüp yerleşkesindeki havuzda da inceleme yapan Bakan Işık, daha sonra buradan ayrıldı.Bakan Işık'a ziyaretleri sırasında Vali Yücel Yavuz, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, Belediye Başkanı Ercan ÇimenAK Parti İl Başkanı Hakkı Gündüz, İSTAÇ Genel Müdürü Osman Akgül ve diğer yetkililer eşlik etti.


Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder