banner162
Servisçilerin kavgasında kan aktı

Karabük'te servisçilerin bıçaklı kavgasında biri ağır 3 kişi yaralandı.

18 Eylül 2015 Cuma 06:04
Servisçilerin kavgasında kan aktı
 Karabük HaberKarabük'te servisçilerin bıçaklı kavgasında biri ağır 3 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, servis şoförü Bahattin S. ile Burhan D. arasında servis güzergahı üzerinde yapılan değişiklik nedeniyle sabah saatlerinde telefonla tartışma yaşandı. Bahattin S. akşam üzeri konuşmak üzere Burhan D.'yi servis araçlarının bulunduğu garaja çağırdı.

Burada başlayan tartışmaya kavgaya dönüştü. Yaşanan kavgadan dolayı servis şoförü Burhan D.’nin oğlu Şevket D. yanında getirdiği meyve bıçağı ile önce 58 yaşındaki Bahattin S.i’yi, ardından ise 24 yaşındaki Güray K., ve Koray K.’yi bıçaklayarak olay yerinden kaçtı. Yaralılar olay yerine çağrılan 112 ambulansı ile Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken durumu ağır olan Bahattin S. ise ameliyata alındı. Diğer yaralıların durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Olay sonrası, bıçaklı kavgaya karıştıkları iddia edilen Burhan D. ve Akın Ü. ile babasına saldıran şahısların aracının camlarını kıran Sadık S. mala zarar vermeden dolayı polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. 3 kişiyi bıçaklayarak kaçan Şevket D. ise kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.

Polis ekipleri çevrede yaptıkları incelemede olayda kullanılan bıçağı kümes içerisinde bulurken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak : Haber7
 

Yorum Gönder