banner162
Samsun'da Ülkü Ocakları'ndan Yardım

Samsun Ülkü Ocakları Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Havza Şubesi tarafından ihtiyaç sahibi 90 aileye gıda yardımı yapıldığı bildirildi.

10 Temmuz 2015 Cuma 17:03
Samsun'da Ülkü Ocakları'ndan Yardım
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Havza Şubesi tarafından ihtiyaç sahibi 90 aileye gıda yardımı yapıldığı bildirildi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından gönderilen 90 ramazan yardımın kolisi Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Havza Şubesi Başkanı Mehmet Emin İnan ve ülkücüler tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Havza Şubesi Başkanı Mehmet Emin İnan, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından gönderilen 90 koli ramazan yardımının ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını belirtti

 İnan , "Çok şükür Rabbim bu ramazana bizi ulaştırdı. Bizler burada veren el ile alan el arasındaki köprü vazifesi görmekteyiz. Yardım kolilerini temin eden hayırseverlerimize, kolilerin hazırlanmasında,  bizlere ulaşmasında ve dağıtımında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Tüm İslam aleminin Kadir Gecelerini ve Ramazan Bayramlarını tebrik eder ve hayır getirmesini dilerim" dedi.


Kaynak: Anadolu Ajansı
Anahtar Kelimeler samsun haberleriSamsun

Yorum Gönder