banner162
Karısını 50 Kez Bıçaklayan Şizofren Ben Yapmadım Dedi

Samsun Haber - 14 Nisan tarihinde eşini bıçakla öldürdüğü iddia edilen 73 yaşındaki Aziz Gürel'in yargılanmasına başlandı.

06 Kasım 2015 Cuma 22:25
Karısını 50 Kez Bıçaklayan Şizofren Ben Yapmadım Dedi
 Samsun'un Tekkeköy ilçesinde 14 Nisan tarihinde eşini bıçakla öldürdüğü iddia edilen 73 yaşındaki Aziz Gürel'in yargılanmasına başlandı.

Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, eşi Çakır Gürel'i bıçakla öldürdüğü iddiasıyla tutuklu yargılanan Aziz Gürel ile oğlu Ali Gürel ve taraf avukatları katıldı.

"BEN YAPMADIM"
Aziz Gürel, duruşmada yaptığı savunmada, cinayeti kendisinin işlemediğini öne sürerek, "Cinayeti ben işlemedim. Eve kapıdan ve balkondan giren iki kişi yaptı. Suçsuzum, beraatimi talep ediyorum" dedi.

Ali Gürel ise babasından şikayetçi olmadığını dile getirerek, "Olayı görmedim ama babam şizofren hastasıdır. Bilinci yerinde olmadığı için yapmış olabilir. Bu nedenle şikayetçi değilim" diye konuştu.

İfadelerin ardından cezai ehliyetinin olup olmadığının belirlenmesi amacıyla sanığın İstanbul Adli Tıp Kurumuna sevk edilmesine karar veren mahkeme heyeti, duruşmayı erteledi.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder