banner162
İstanbul Beyoğlu'nda bomba alarmı

İstanbul Beyoğlu'nda bir sokakta 'Araçta bomba var' diyerek kaçan Cem Y. bir eve girerken yakalandı. Araçta patlayıcıya rastlanmazken, 1 adet tabanca bulundu.

31 Ekim 2016 Pazartesi 23:13
İstanbul Beyoğlu'nda bomba alarmı

İstanbul Beyoğlu'nda akşam saatlerinde bomba alarmı verildi. Bir sokak içerisine girip 'Araçta bomba var' diyerek kaçan kişi, polisi alarma geçirdi. Bir eve girerken yakalanan Cem Y.'nin aracında, patlayıcıya rastlanmazken araçta 1 tabanca bulundu.

Bir başka polis ekibi de, çevredeki vatandaşların verdiği bilgi doğrultusunda kaçan kişiyi aramaya başladı. Ekipler, Cem Y.'yi Dereiçi Sokak'ta bir eve girmeye çalışırken yakaladı. Araç çekici ile polis merkezine götürülürken Cem Y. de gözaltına alındı.

"ARABADA BOMBA VAR' DEMİŞ"

Görgü tanığı Şevket Yıldırım, "Adam diğer sürücülere yol vermedi. Arabamı kenara aldım. Baktığımda arabada silah olduğunu gördüm, hemen aracımdan indim. Burada arabandan inmiş, bir kadına 'arabada bomba var' demiş. Sonra aşağıya doğru kaçmış. Polis arkadaşlar da aldılar. Polisler, bagaja falan baktılar, bomba falan yoktu, silah var arabada sadece.' diye konuştu.  Emre Unutur ise, "Adam 'arabada bomba var' diyerek buradan kaçıp gitti. Biz de polisi aradık" dedi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Anahtar Kelimeler istanbulBomba

Yorum Gönder