banner162
İlkadım'da Asfalt Çalışmaları

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: "Ramazan ayında da İlkadım ilçemizdeki cadde ve sokakların asfaltlanması konusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz"

05 Temmuz 2015 Pazar 19:36
İlkadım'da Asfalt Çalışmaları

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ramazan ayında da ilçedeki cadde ve sokakların asfaltlanması konusunda çalışmalara tam gaz devam ettiklerini söyledi.

Başkan Tok, Toybelen Mahallesi'nde muhtar Hasan Tütüncü ve bazı birim müdürleriyle devam eden asfalt yol çalışmalarını yerinde inceledi. Toybelen Mahallesi ile birlikte bin 227 sokakta yapılan çalışmaları yerinde incelediklerini ifade eden Tok, imkanlar dahilinde öncelikle cadde ve sokaklardan başlayarak her noktaya hizmet götürmek istiyoruz dedi.

Yaz aylarını fırsat bilerek asfalt çalışmalarına hız kazandırdıklarını belirten Tok, İlkadım ilçesinin modern bir kent kimliğine kavuşması için özelliğini kaybetmiş ve yıpranmış sokakları asfalt çalışmalarıyla modern hale getirmeye çalışıyoruz dedi.

Erdoğan Tok, Ekiplerimiz bu konu ile alakalı yoğun bir çaba sarfediyor. İlkadım Belediyesi olarak yaptığımız hizmetlerde vatandaşın memnuniyetini önemsiyoruz. Bu hizmetlerde emeği geçen tüm personelimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.


Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder