banner162
Fani-Ünal Aysal çifti boşanıyor!

Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal, anlaşmalı olarak eşi Fani Aysal'dan boşanıyor.

05 Ekim 2015 Pazartesi 14:58
Fani-Ünal Aysal çifti boşanıyor!

 Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal, anlaşmalı olarak Yunan eşi Fani Aysal'dan boşanıyor.

Fani-Ünal Aysal çifti, anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdiğini çiftin avukatlarının, mal paylaşımı için görüştüğü belirtildi.

Sabah 'tan Bülent Cankurt'un bugünkü yazısında, "Galatasaray Spor Kulübü eski başkanı Ünal Aysal ile Yunan eşi Fani Aysal'ın evliliklerinin üzerine yine kara bulutların peyda olduğunu ilk bu köşede okumuştunuz. Öğrendim ki; yaz başından bu yana küs olan, sadece 2012'de dünyaya gelen kızları Alin için zaman zaman bir araya gelen Aysal çifti, evliliklerindeki ikinci krizi atlatmayı başaramamış ve anlaşarak boşanmaya karar vermişler." ifadesini kullandı.

Fani Uğruna 32 yıllık eşini boşamıştı

Ünal Aysal, Fani Hanım uğruna 2008 yılında 32 yıllık eşi Ahu Aysal'dan tek celsede boşanmış; "Ünal'ı çok sevdiğim için boşandım" diyen Ahu Hanım, bu süreçte hiç zorluk çıkarmamıştı. Bakalım Ünal Bey, Fani Hanım'dan da böyle kolay bir şekilde boşanabilecek mi?

Bu arada güvenilir bir kaynaktan, çiftin avukatlarının mal paylaşımı için görüşmeleri de başlattığını öğrendim. Hatırı sayılır bir serveti olan Ünal Bey'in, zaten Fani Hanım'ı mağdur edeceğini pek düşünmüyorum.
Boşanmanın ardından kızı Alin ile yaşamını New York'ta sürdürmeye karar verdiğini öğrendiğim Fani Hanım'ın ne kadar bir meblağa 'okey' diyeceği de önemli tabii. Umarım kavgasız gürültüsüz boşanırlar…
Anahtar Kelimeler fani aysalünal aysal

Yorum Gönder