banner162
Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Renkleri Değişiyor

Samsun Gazi Devlet Hastanesi'nin Dış Cephe Kaplamasını Kırmızı - Beyaza Boyatan Sinan Çimen, Bu sefer Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesini Boyatacak.

08 Temmuz 2015 Çarşamba 13:44
Eğitim  ve Araştırma Hastanesi'nin Renkleri Değişiyor
 Geçtiğimiz aylarda Samsun Gazi Devlet Hastanesinin dış cephe renklerini Samsun'un en büyük markası olan Samsunspor'un renklerine boyanmasının ardından hastane bir çok ulusal ve yerel basında Fanatik Hastane adını aldı. Şimdilerde Fanatik Hastane'lere bir yenisi daha eklenecek. Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kırmızı - Beyaz Olacak.

TARAFTARLARI KIRMADI!

Samsunspor Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Cüneyt Şenkal'ın verdiği iftara davetli olarak giden Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürü Sinan Çimen iftar sonrası taraftarların hastanenin renklerini değiştirme ricasını kıramadı. 


Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çimen, "Bu şehrin en önemli markası Samsunspor'dur, Daha önce Gazi Devlet Hastanesinde yaptığımız dış cephe kaplamasının Kırmızı Beyaz renklerle yapılması toplumun tüm kesiminden büyük taktirle karşılandı. Sizlerinde bildiği gibi toplumda fanatik hastane olarak anılmasına sebep oldu. Biz amacımıza o gün sizlerin isteğiyle ulaşmıştık ve şehrin önemli markasına sırt çeviremezdik, bugün de görev de olduğum Eğitim ve Araştırma Hastanesinin renklerini Kırmızı Beyaz yaparak toplumun Samsunspor'a olan dikkatini artıracağımıza inanıyorum" dedi.


Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Cüneyt Şenkal ise Samsunspor'un renklerine Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürü Sinan Çimen'in sahip çıkmasının kendilerini çok mutlu ettiğini ve diğer kamu kurumlarının da örnek almasını belirtti.


                                                                        

  
   
       
                                                                                                     
Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder