banner162
Atakum Belediye Başkanı Taşçı ;

Başkan Taşçı ; Atakum ilçemizde tüm sorunları çözdük, şu an sorunları ortadan kaldırdık diyemeyiz ama gerçekten atılması zor adımları atarak önemli bir mesafe yol kat ettik.

04 Temmuz 2015 Cumartesi 18:46
Atakum Belediye Başkanı Taşçı ;

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı yaptığı açıklamada, ilçenin sorunlarının çözümü noktasında önemli bir yol kat ettiklerini belirtti.
BaşkanTaşçı, Taflan mahallesinde vatandaşlarla iftarda buluştu.Vatandaşlarla burada sohbet eden Taşçı, özellikle yaşlı ve çocuklarla bizzat yakından ilgilendi.

Belediye Başkanlığı yaptığı 15 aylık süre zarfını dolu dolu geçirdiklerini belirten Taşçı, "Atakum ilçemizdeki bütün sorunları çözdük, sorunları ortadan kaldırdık diyemeyiz ama gerçekten atılması zor adımları atarak önemli bir yol kat ettik. Yerel yönetimler anlamında artık yüzü gülen bir Atakum halkı var. Bunun sevinvcini yaşıyoruz” dedi.

Atakum ilçesindeki bütün eksikleri tek tek tespit ettiklerini belirten Taşçı, "İlçeyi tanıyor, biliyor ve burada yaşıyor olmam benim için avantaj oldu. Öyle ki başkan olmadan önce sorunların büyük bir kısmını tespit etmiştim. Göreve gelir gelmez de bu sorunların üzerine gittim" diye konuştu.

Taşçı, ilçede yol ve kaldırım yapmakla yetinmediklerini, halkın öncelikleri doğrultusunda hareket ettiklerini de ifade etti.


Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder