banner162
Ak Parti Samsun Milletvekili Karaaslan'dan Şehit Ailesine Ziyaret

Ak Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, geçtiğimiz günlerde Hakkari'de şehit olan Samsunlu Coşkun Sekmen'in ailesine taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı diledi.

05 Temmuz 2015 Pazar 18:51
Ak Parti Samsun Milletvekili Karaaslan'dan Şehit Ailesine Ziyaret

 AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, geçtiğimiz günlerde Hakkari'de şehit olan Samsun'lu Coşkun Sekmen'in ailesine taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı diledi.

AK Parti Samsun Milletvekili ve aynı zamanda Ak Parti Merkez Karar ve Yönetim Kuruu Üyesi (MKYK) olan Çiğdem Karaaslan 30 Haziran'da, Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde, Hezil Çayı'nda boğulan iki askerden biri olan 21 yaşındaki piyade er Coşkun Sekmen'in, Salıpazarı ilçesindeki evine giderek ailesini ziyaret etti.

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül'ün de eşlik ettiği ziyarette Çiğdem Karaaslan, şehit asker Sekmen'in babası Ali, annesi Ayşe  ve eşi Sibel Sekmen ile bir süre konuşarak başsağlığı diledi.

Derin bir üzüntü içerisinde olduklarını ifade eden Karaaslan, "Derin bir acı ve üzüntü içerisindeyiz. Coşkun Sekmen kardeşimiz talihsiz bir olay sonucu şahadet şerbeti içenler arasına kavuşmuş oldu. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Başınız sağolsun. Allah geride kalanlara sabırlar versin" dedi.Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum Gönder