banner162
Son dakika haberleri: Gaziantep’te patlama

Gaziantep’te son dakika patlama oldu. Akşam saatlerinde düşen roketin şokunu vatandaşlar henüz üzerinden atamamışken şimdi de karakol ve düğün salonu arasındaki kalabalık bir noktada patlama meydana geldi.

23 Ağustos 2016 Salı 23:30
Son dakika haberleri: Gaziantep'te patlama

 Gaziantep’te son dakika patlama oldu. Akşam saatlerinde düşen roketin şokunu vatandaşlar henüz üzerinden atamamışken şimdi de karakol ve düğün salonu arasındaki kalabalık bir noktada patlama meydana geldi. Gaziantep patlamanın canlı bomba mı yoksa araçlı saldırı mı olduğu henüz kesinleşmedi. Gaziantep’te son dakika patlaması oldu. Akşam saatlerinde düşen roketten sonra şimdi de patlama meydana geldi. Son dakika olarak gündeme gelen Gaziantep patlaması sırasında çok sayıda vatandaşımız yaralandı. Saldırı düğün salonu ve karakolun arasındaki bir noktaya yapıldı. Saldırıyı hangi örgütün yaptığı henüz açıklanmadı.

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde bir karakolun önünde büyük bir patlama meydana geldi. Patlamada çok sayıda ölü ve yaralının olduğu belirtildi. Gaziantep’in Şahinbey ilçesi  Beybahçe mahallesindeki  bir karakolun önünde büyük bir patlama meydana geldiği ve  olay yerine çok sayıda polis aracı ile ambulansın sevk edildiği, ölü ve yaralıların olduğu  bildirildi. Edinilen ilk bilgilere göre olay yerine yakın bir düğünün de bulunduğu ve bu yüzden çok sayıda ölü ve yaralı olmasından endişe edildiği belirtildi.    Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, kent merkezindeki bir düğünde bir terör saldırısı meydana geldiğini, yaralananlar olduğunu bildirdi.Yerlikaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Şahinbey ilçesine bağlı Akdere Mahallesi'ndeki bir düğün salonuna terör saldırısı düzenlendiğini söyledi.

Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildiğini ifade eden Yerlikaya, "Menfur terör saldırısı nedeniyle yaralananlar oldu" dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder