banner162
Şehit Eşi Leyla Özdemir, “Hak Yerini Bulsun”

TSK tarafından başlatılan operasyonlarda Diyarbakır’ın Sur ilçesinde şehit düşen Uzman Çavuş Nuh Özdemir’in eşi Leyla Özdemir, Dokunulmazlıkların kaldırılmasının ardından bazı açıklamalarda bulundu.

20 Mayıs 2016 Cuma 21:18
Şehit Eşi Leyla Özdemir, 'Hak Yerini Bulsun”

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından başlatılan terör örgütü PKK ile mücadele kapsamında Diyarbakır’ın Sur ilçesinde terörist grup ile çıkan çatışmada şehitlik mertebesine yükselen Uzman Çavuş Nuh Özdemir’in 24 yaşındaki eşi Leyla Özdemir, TBMM’de dokunulmazlık teklifin 376 oyla referandumsuz kabul edilmesiyle ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde doğum yapan ve eşinden kendisine Umut Nuh Özdemir isminde bir erkek evladı emanet kaldığını ifade eden şehit eşi Leyla Özdemir, “Çok şükür tutunacağım bir dalım var. Eşimden bana bir emanet kaldı. Eşime çok teşekkür ederim, mekanı cennet olsun. Canımızı yakanların canı yansın. Başka analar ağlamasın, başka çocuklar ağlamasın. Yeter” dedi.


Dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla ilgili konuşan şehit eşi, “Fazla bir şey söylemeye de gerek yok. Hak yerini bulsun artık. Artık canlar yanmasın. Sonuçta herkes kardeş, bu düşmanlık neden. Benim tek acıdığım bu geride kalan bu çocuklar. Bunların hesabını nasıl verecekler” diye konuştu.

Yorum Gönder