banner162
Samsun’da Yeni Düğün Salonunda Sona Gelindi

Samsun’un Kavak ilçesinde yapımı devam eden pazar yeri ve düğün salonunda sona yaklaşıldı.

16 Mayıs 2016 Pazartesi 17:57
Samsun'da Yeni Düğün Salonunda Sona Gelindi

Samsun’un Kavak ilçesinde yapımı devam eden yeni düğün salonu ve pazaryerini bugün yerinde inceleyen Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Düğün salonumuzda ışıklandırmalar yapıldı. İlçemize yakışır bir düğün salonu oldu” ifadelerini kullandı. Yapımı devam eden ve ilçede yaşayan vatandaşların istekleri doğrultusunda yapılan pazaryeri içinde Genç, “Kapalı pazaryerimizde ise son aşamaya geldik çok yakın zamanda toplu açılışlar ile buraların açılışını yapacağız” şeklinde konuştu.

 

 

Yapımı devam etmekte olan pazaryeri ve düğün salonu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "Pazaryerimizin ve düğün salonumuzun çalışmalarının biran önce tamamlanması için gerekli talimatı verdim. Çünkü yaz ayına girdik vatandaşlarımızın hizmetine biran önce açıp vatandaşlarımızın bu konudaki mağduriyetlerini gidermemiz gerekiyor. Düğün salonumuzda ışıklandırmalar yapıldı. İlçemize yakışır bir düğün salonu oldu. Kapalı pazaryerimizde ise son aşamaya geldik çok yakın zamanda toplu açılışlar ile buraların açılışını yapacağız" diye konuştu.

Kavak'ta yapımı hızla devam eden birçok çalışmanın bulunduğunu vurgulayan Başkan Sarıcaoğlu, "Önümüzdeki günlerde toplu açılışları birlikte yapacağız. Amacımız vatandaşlarımızın daha rahat ortamlarda yaşamlarını sürdürmelerini sağlamak. İlçemizde iki pazar yeri ve iki düğün salonu olacak. Vatandaşlarımız hangisini isterse onu kullanacaklar. Dayatmacı belediyecilik anlayışı içerisinde değil vatandaşlarımızın isteğine yönelik çalışmalara imza atıyoruz" dedi.


Kaynak: İHA

Yorum Gönder