banner162
Samsun’da TSO Tarafından Mevlit Okutuldu

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından Gürbüz Camii’nde Kur’an-ı Kerim ve mevlit okutuldu.

22 Mayıs 2016 Pazar 23:19
Samsun'da TSO Tarafından Mevlit Okutuldu

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından düzenlenen organizasyonlar kapsamında, her yıl kurum olarak geleneksel hale getirilen Berat Kandili kutlaması yine yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. TSO tarafından düzenlenen Berat Kandili kutlamasında Kur’an-ı Kerim ve mevlit okutuldu. Gürbüz Camii’nde düzenlenen programa vatandaşlar tarafından büyük ilgi gösterildi. Geceyi idrak etmek isteyen vatandaşlar okunan Kur’an-ı Kerim eşliğinde büyük bir huzura erişti.


TSO tarafından düzenlenen programa, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun TSO Meclis Başkanı Muharrem Durmuşoğlu, yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüb Güler, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Selim Sar, Berberler Odası Başkanı Zabit Pilan, Mobilyacılar Odası Başkanı İbrahim Ülker, Samsun TSO personeli de katıldı.  


Gürbüz Camii’nin adeta hıncahınç dolu olduğu gecede akşam namazına müteakip Kur’an-ı Kerim ve mevlit okundu. Maneviyat duygusunun en üst düzeyde yaşandığı gece, yapılan dualarla sona erdi.
Berat Kandili sonrası ise vatandaşlara çeşitli ikramda bulunuldu. Bu arada Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, toplantı programından dolayı cenaze törenine katılamadığı, halasını kaybeden Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’na da başsağlığında bulundu.


Kaynak: İHA

Yorum Gönder