banner162
Samsun’da Öğrenciler Vezirköprü’ye Hayran Kaldı

Samsun’da 15-21 Mayıs Gençlik Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, Vezirköprü ilçesini gezen öğrenciler bölgeye hayran kaldı.

17 Mayıs 2016 Salı 15:21
Samsun'da Öğrenciler Vezirköprü'ye Hayran Kaldı

Samsun Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen organizasyonlar kapsamında, 15-21 Mayıs Gençlik Haftası münasebetiyle bir etkinlik düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte, Samsun’a Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelerek KYK yurtlarında kalan öğrencilerle, Vezirköprü’de tarihi ve doğal güzellikleri olan bölgeler gezdirildi.

 

Kredi ve Yurtlar Kurum Müdürlüklerinde kalan 555 öğrencinin katıldığı etkinlikte, öğrenciler ilçede tarihi mekanlar, Vezirsuyu Tabiat Parkı ve Vezirköprü Kanyonu’nu tanıma fırsatı buldu. Renkli karelerin meydana geldiği ve öğrenciler tarafından çok olumlu karşılanan bu etkinliğe, İlçe Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı ve KYK Samsun İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu da katıldı. 

 

Vezirköprü’nün tarihi ve doğa güzelliklerine hayran kaldıklarını ve bu güzellikleri herkesin görmesi gerektiğini dile getiren gençler, gezide emeği geçen herekse teşekkür etti.

Yorum Gönder