banner162
Lovelet Outlet Depo Günleri İle Ucuz Fiyat Fırsatı

Türkiye’de birçok alışveriş merkezine proje üreten, kiralama ve yönetimi Inside danışmanlık tarafından yürütülen Lovelet Alışveriş Merkezinde alışveriş hem hesaplı hem keyifli. Lovelet Outlet Depo günleri ile kaliteyi en ucuz fiyatlarla ziyaretçilerine sunuyor.

17 Haziran 2016 Cuma 15:05
Lovelet Outlet Depo Günleri İle Ucuz Fiyat Fırsatı
 Türkiye’de birçok alışveriş merkezine proje üreten, kiralama ve yönetimi Inside danışmanlık tarafından yürütülen Lovelet Alışveriş Merkezi'nde alışveriş hem hesaplı hem keyifli.  Lovelet Outlet Depo günleri ile kaliteyi en ucuz fiyatlarla ziyaretçilerine sunuyor.

Lovelet Outlet Depo Günleri İle Ucuz Fiyat Fırsatı

Lovelet AVM 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya, kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olarak göz dolduruyor. Lovelet AVM Mağazaların katılımı ile gerçekleşen en uygun fiyat etiketleri ile düzenledikleri depo günlerinde özel indirimler, hesaplı ve kampanyalarla devam ediyor. Bay-Bayan herkesin spor klasik her tarzdan bir şeyler bulabileceği depo günlerinde Ziyaretçiler marka olmuş ürünleri çok az bir ücret ödeyerek alma imkânına sahip 15 Haziran – 15 Eylül tarihleri arasında devam edecek depo günlerinde Mağazaların özel olarak oluşturdukları satış alanlarında istediğiniz ürüne inanılmaz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Lovelet Outlet Depo Günleri İle Ucuz Fiyat Fırsatı

Lovelet AVM Bu fırsatı kaçırmak istemeyen herkesi Lovelet Outlet Alışveriş Merkezine davet ediyor. Karadeniz’in ilk ve en büyük alışveriş merkezi olan Samsun Lovelet Outlet AVM, yönetimi kuruluşundan bu güne kadar kendilerini tercih eden ve yoğun ilgi gösteren müşterilerine teşekkürlerini iletti.


Kaynak: SamsunAjans.com.tr

Yorum Gönder